Mirė se erdhėt nė ueb-faqen e kompanisė Sallafix qė merret me lyerjen dhe zbukurimin e shtėpive

SallaFix ėshtė ndėrmarrje punuese me seli nė fshatin Pallaticė tė Tetovės qė ofron shėrbime tė ndryshme nė fushėn e ndėrtimtarisė.

Me rreth 20 tė punėsuar, nė ndėrmarrjen tonė ne ofrojmė shėrbime te kualitetit tė lartė.

Sallafix ėshtė kompani serioze, me njė pėrvojė mbi 15 vjeēare.

Shėrbimet tona janė:
• SUVATIM
• NGJYROSJE
• MOLERAJ
• FASADA
• IZOLIME

SallaFix

Mirėsevini te webfaqja e SallaFix pik Com

*****--------------------------------------*****

 


Salla Fix
Fshati Pallaticė
1200 Tetovė
Tel: +389 70 366 228
Tel: +389 70 73 8094

ipofothoshinsallafixallafix.com

 

2010 SallaFix® Fuqizuar nga TetovaHost